Masaż Kobido kurs to poznanie japońskich rytuałów. Masaż polega na obszernym liftingu skóry twarzy. W dawnych czasach masaż kobido był zajęty wyłącznie dla pań arystokratycznie urodzonych.
Masaż Kobido kurs na czym polega?
Poznasz na nim sekrety masażu tkanek głębokich. Masaż kobido kurs pomoże Cię nauczyć się czterech podstawowych kroków spośród których się składa masaż:

  • 1.Masaż Kobido kurs ta cześć zabiegu prowadzona jest bez żadnego nawilżenia. Jej zamiarem jest masaż tkanek głębokich i poprawienie zmarszczek mimicznych.
  • 2.Masaż Kobido kurs ta cześć prowadzi do poprawy ukrwienia skóry. Jest ona bardziej relaksująca, a masaż staje się naprawdę bardzo delikatny.
  • 3 Masaż Kobido kurs ta cześć nazwana liftingiem twarzy oraz wykonuje się w niej takie czynności jak ugniatanie czy podszczypywanie. Procedur jest wiele, a wszystkie możesz nauczyć się właśnie na kursie.
  • 4. Ostatni element – masaż Kobido kurs to akupresura liftingująca. Podczas tego okresu osoba masująca skupia się na konkretnych elementach na buzi, tak by stymulować wybrany mięsień.

Całkowity masaż twarzy, jak również karku, składa się z ponad stu ruchów, których wykonanie wymaga dokładności oraz doświadczenia na temat budowy mięśni, powięzi i skóry. Praca rehabilitanta jest tutaj wyjątkowo znacząca, a jego doświadczenie na pewno będzie wielkim atutem.
Masaż Kobido kurs jak szybko pojawiają się wyniki?
Można je już zauważyć po pierwszym masażu. Masaż Kobido kurs nauczysz się na nim ja łatwo osiągnąć optymalny efekt w wypełnianiu zmarszczek. Bruzdy i zmarszczki stają się trochę mniejsze, a buzia wygląda na odświeżoną. Następne masaże wzmacniają i utrwalają ten rezultat. Zmniejsza napięcia mięśni twarzy, które powodują pojawienie się zmarszczek mimicznych.

Dzięki zabiegowi na głębokich strukturach mięśni, minimalizuje się widoczne efekty starzenia się skóry, uniemożliwia ich pogłębianie. Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do silniejszej regeneracji skóry
Jakie są przeciwwskazania?

  • ropne zmiany skórne,
  • uszkodzony naskórek,
  • skóra z widocznymi naczynkami,
  • aplikacja botoxu (do 2 tygodni po zabiegu)

Masaż Kobido kurs na nim pojmiesz, że działanie na granicy bólu i późniejsza satysfakcja klientki na pewno tobie jako masażyście przyniesie wielką radość. Wszystkie ruchy są uzyskiwane w odpowiedniej kolejności i są dokładnie zaplanowane. Masaż Kobido kurs to nie tylko pozbycie się zmarszczek czy ujędrnienie skóry, ale to również rytuał piękna oraz zdrowia. Masaż Kobido kurs na nim zrozumiesz nie tylko atuty wykorzystywania tego typu masażu, lecz również dowiesz się kiedy i jak możesz go używać. Można robić go zarówno rano, jak i po południu, po masażu nie ma konkretnych śladów. Dodatkowo sam zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, co dla wielu będzie główną cechą. Rytuał można robić wieku. U pań młodszych zabieg będzie działał zapobiegawczo, działał na zachowanie elastyczności oraz sprężystości skóry. W przypadku starszych pań masaż Kobido kurs https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/physiokobido-fizjoterapia-estetyczna-dla-profesjonalistow/781 pozwala osiągnąć wyniki widoczne od razu. Każdy z nas reaguje inaczej, nasze ciała się różnią, mamy odmienne nastawianie do tradycyjnych form pielęgnacyjnych i odmładzających.